Lihtsuses peitub võlu

“Lihtsuses peitub võlu!”, just sellise mõtteviisiga me tegutseme. Tihti soovitakse maitsetega mängida ja võib ununeda õlle algne maitse. Tulenevalt sellest on meie motoks mahedad maitsed ja õllel olgu õlle maitse.

Õllel

olgu

õlle maitse.

Meie meeskond koosneb kolmest sõbrast: Andres Laasma, kes tegutseb pruulmeistrina, Janis Jallai, kes on pruulmeistri parem käsi ning läbi tema jõuavad turule meie maitsvad õlled ja tema korraldatud õllesaali sündmustest ei saa ilma jääda, ning Janek Kahro, kes tegeleb sellega, et meie õlled jõuaksid ka Lõuna- Eestisse.

Meie idee pruulikojast sai alguse 2017. aastal, ühel juunikuisel kanuumatkal. Andres oli selleks ajaks linnastest pruulimises juba käpp, kuid Janis katsetas alles põnevaid ja kangeid pruule õllekomplektidest. Kolmandaks liikmeks kutsuti Janise lapsepõlvesõber Janek. Pruulikoja loomisel mõeldi ka omanäolisele õllesaalile. Sama aasta novembris hakati oma pruulikojas ametlikult tegutsema.

Pruulikoda on meeste ühine hobi ja selle kõrvalt tegelevad Janis ja Andres Eesti kaitseväes ning Janek jäätmekäitluse valdkonnas. 

2018. aasta kevadel valmis meie esimene pruul, nimega AK-4 (pale ale), millest on saanud meie pruulikoja vaieldamatu müügihitt. Sel ajal sündisid veel Madallend (pilsner) ja Kõrbehunt (nisuõlu). Nende kolme õlle tulemusena jõudsime juba mõned kuud hiljem esmakordselt turule.

Me ei hoia ka tagasi õllesaaliga, kus avaneb vaade meie ajaloole ja võimsale militaarsele sisustusele.

Õllesaal on avatud reedel ja laupäeval, kus saab mõnusalt aega veeta ja miks mitte kohata mõnda oma teenistuskaaslast või missiooni kaaslasi, puhuda sõjajuttu, sest maitsva õlle juures jätkub juttu kindlasti kauemakski.

ÕHTULEHE SUVESAADE „SUVITAJA“ | Keila raudteejaama kõrval peidab end mehiste meeste Meka 
Left Menu Icon